УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №903/2019

Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року (переглянути)

На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки постановляю:

Присудити премії Президента України для молодих вчених 2019 року:

– за роботу «Ресурсовідновлювальні енергокомплекси глибокої утилізації теплоти з низькотемпературними конденсаційними поверхнями»:

РАДЧЕНКУ Роману Миколайовичу – кандидатові технічних наук, доцентові Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

БУРУНСУЗ Катерині Сергіївні – кандидатові технічних наук, викладачеві Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

ПОРТНОМУ Богдану Сергійовичу – аспірантові Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

КОРНІЄНКО Вікторії Сергіївні – кандидатові технічних наук, викладачеві Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ від 6 грудня 2012 року № 5516-VI "Про присудження  Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2012 рік.  ......присудити Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2012 рік:... за роботу «Тригенераційні технології для стаціонарної та суднової енергетики»:....КОНОВАЛОВУ  Дмитру  Вікторовичу - кандидату  технічних   наук, доценту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова; (переглянути)

Від стипендії студента-відмінника до гранда Президента України! Згідно з УКАЗОМ  ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 59/2011 "Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2011 рік" випускнику Херсонської філії НУК- аспіранту НУК-співробітнику Херсонської філії НУК Коновалову Дмитру Вікторовичу призначено грант Президента України на 2011 рік....

Всі новини Наука