Науково-технічні конференції Національного університету кораблебудування - http://conference.nuos.edu.ua
Новини НДЧ НУК (переглянути на сайті НУК)

2018 рік

Наприкінці березня, делегація з 20 науковців університету, на чолі з проректором НУК з інновацій Сергієм Рижковим та 6 колегами з Києва та Херсона, прибули до китайського міста Жень Жоу для участі у конференції «Тисяча Талантів. Інноваційний розвиток. Українська співпраця».
Основною метою конференції було презентація наукових проектів науковців з України та пошук партнерів для спільної участі у грантових програмах серед промисловості Китаю. Так, в рамках конференції науковці відвідали низку підприємств та заводів КНР для визначення спільної проблематики наукових досліджень (переглянути).

2017 рік

Наказ МОН від 06.12.2017 р. №1572 Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році (переглянути). Перелік спеціальностей, базових закладів вищої освіти, голів оргкомітетів Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р. (переглянути).

2013 рік

План  проведення  науково-методичних  конференцій   та  науково-практичних  семінарів  з проблем вищої  освіти і науки  професорсько-викладацького складу в системі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на 2013 рік (переглянути)

2012 рік

План  проведення  науково-методичних  конференцій   та  науково-практичних  семінарів  з проблем вищої  освіти і науки  професорсько-викладацького складу в системі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на 2012 рік (переглянути)

2011 рік

Наукові конференції

Национальный университет кораблестроения приглашает Вас принять участие в работе VІІ Международной научно-практической конференции "Управление проектами: состояние и перспективы",  которая состоится c 20 по 23 сентября  2011 года в курортной зоне Коблево. (переглянути)

Международная научно-методическая конференция "Современные проблемы сварки и родственных технологий, подготовка кадров" (Приазовский государственній технический университет, время проведения - 6 - 8 сентября 2011 г. ) (переглянути)

І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку електронної освіти в галузі економіки» (Севастопольський інститут банківської справи УАБС НБУ, термін проведення 14-16 травня 2011 р.) (переглянути)

Науково-практична конференція "20 років незалежності України: здобутки, втрати і стратегії майбутнього" (Національна академія управління, Центр перспективних соціальних досліджень, термін проведення  - 19 травня 2011 р.) (переглянути)

XI-я Всеукраинская интернет-конференция «Инновационный потенциал украинской науки – ХХI век» («Южноукраинское агенство социальных технологий» совместно с запорожским областным общественным объединением «Южноукраинский гуманитарный альянс» и интеллект-порталом «Nauka.zinet.info», время проведения  с 26 апреля по 4 мая 2011 года (переглянути)

Проект "Научная весна – 2011"   25 марта – 22 апреля 2011 г. (переглянути)

ОРГАНИЗАТОРЫ:

• Днепропетровский национальный университет им. Олеся Гончара;
  • ОКВУЗ "Институт предпринимательства "Стратегия", г. Желтые Воды;
  • Днепродзержинский государственный технический университет;
  • Научное издательство «CONSTANTA», г. Днепропетровск.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція "Український науково-інтелектуальний простір: реалії та перспективи розвитку" (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди,  термін проведення  28-30 квітня 2011 р. (переглянути)

Всеукраїнська науково-практична конференція "Інноваційні процеси у фінансово-кредитній сфері" (Київський національний торговельно-економічний університет, термін проведення 14-15 квітня 2011 р.) (переглянути)

Всі новини Наука