Реєстрація
знаменник
Карта сайту

Святкування 50-ти річчя філії

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відзначатиме 50 років з дня заснування (газета Гривна, №28 (1175), 12 липня 2017 року (переглянути

50-ти річчю філії присвячується

Спортивні заходи серед студентів  філії проводились під гаслом - "Today's stars, tomorrow's leaders"
 
   
Творчі заходи
Фотовиставка в об'єктиві університет
Наукові заходи
Безстрокова благодійна акція "Допоможемо  разом" (збір коштів для воїнів АТО)
Акція продиться сумісно з Херсонським обласним студентським парламентом при Херсонській обласній державній адміністрації
   
   
Конкурс "Университет майбутнього. Який він?"  
   
Майстер-клас по роботі з 3D принтером проводить к.т.н., доц. Надточій В.А.
   
Виставка наукових праць та методичних розробок науково-педагогічних працівників філії 

Директор та заступники директора напередодні святкування 50-ти річчя філії

 Привітання з юбілеєм

Колективу Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірал Макарова

Щиро вітаю професорів, викладачів, студентів усіх співробітників філії з визначною подією - 50-річчям від дня її заснування. Упродовж цих років навчальний заклад підготував понад 11 тисяч висококваліфікованих спеціалістів, сформувавши разом з базовим університетом інженерно-технічну еліту міста Херсона.
Сьогодні фахівці, підготовлені у Херсонській філії Національного університету кораблебудування, успішно працюють у всіх сферах народного господарства, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, підтверджуючи своїми знаннями, моральністю, культурою й сумлінням високоякісну марку свого закладу.
Щира подяка всьому колективу за те, що у нелегких умовах сьогодення Ви самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді та сприяєте становленню високоосвіченого покоління.
Зичу великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у вашій роботі!

Народний депутат України
VIII скликання                                                 Кремінь Тарас Дмитрович

       Шановний Анатолію Вадимовичу!

   З нагоди 50-річчя від дня заснування Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова прийміть найщиріші вітання від керівництва та колективу Херсонського державного заводу «Палада»!
 Розпочавши свій шлях у 1967  році як вечірній вищий навчальний заклад суднобудівного профілю, Херсонська філія за 50 років перетворилася на сучасний вищій навчальний заклад з повним циклом навчання.
За час свого існування філія підготувала близько 12 тисяч висококваліфікованих спеціалістів: інженерів, програмістів, економістів та бакалаврів з відповідних напрямів підготовки.   Багато з її випускників вписали славетну сторінку в історію вітчизняного та світового суднобудування.
Окремо хочеться відзначити їх неоціненний внесок у становлення і розвиток Херсонського державного заводу «Паллада», за всю історію якого побудовано понад 90 плавучих доків різного призначення і вантажопідйомності. І всі вони до сих пір успішно експлуатуються в багатьох країнах світу.
Завдяки самовідданості, наполегливості та високопрофесійності колективу філії, ви з успіхом подолали труднощі в роки становлення незалежної держави України та продовжуєте впевнено рухатись вперед. Нехай історичний шлях вашого навчального закладу і надалі буде таким же значним і яскравим.
Бажаємо Вам та очолюваному Вами колективу міцного здоров’я, реалізації всіх задумів та благополуччя Вашим родинам.
Хай кожен вітер стане попутним!
З повагою і найкращими побажаннями,від колективу ХДЗ «Палада»,

Директор                           Маломан В.Ф.    

 Компанія Смарт Меритайм Груп вітає керівництво, викладачів та студентів Херсонської філії університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова з 50 річчям навчального закладу.
Піввіковий ювілей сам по собі серйозна і вагома рекомендація. До неї МКІ щорічно додає десятки фахівців-суднобудівників, і ми цінуємо вміння і знання, з якими приходять випускники вашого шановного вузу.
Нехай корабельна справа завжди притягує світлі голови, нехай це буде одна з найпочесніших і затребуваних професій в нашій країні, нехай високу репутацію МКІ і далі несуть на виробничі майданчики і в конструкторські бюро міцні професіонали.

Генеральный директор СМГ          Федин В.В.

 

Привітання з 50-річчям  Херсонської філіїНаціонального  університетукораблебудування

імені адмірала Макарова

Шановні вчені, викладачі, науково-педагогічні працівники, молоді науковці та  студенти!
Прийміть щирі вітання з ювілеєм!50 років – це перше підведення підсумків, час закріплення успіхів і активного руху вперед до нових цілей.
Кожного року Ваш навчальний заклад гостинно відкриває двері здібній та талановитій молоді, яка  мріє здобути найпочеснішу і найблагороднішу із професій – вихователя та вчителя початкових класів.
Випускники вашого університету з гордістю несуть знання й культуру, доброту й людяність, щирість і натхнення своїм вихованцям та учням. Саме вони формують найбільше багатство суспільства – людину.
Висловлюю глибоку вдячність людям, чиїми зусиллями і творчою працею створювався авторитет і сучасний імідж навчального закладу, усім, хто всю свою енергію спрямовує сьогодні на формування освіченого, гуманного, компетентного молодого  педагога, який любить свою Батьківщину, закоханого у професію.                                     Адже у цей святковий день, хочу побажати Вашому ВНЗ  процвітання на довгі і щасливі роки!
Зичу викладачам терпіння й наснаги, творчого горіння, радісної праці, вічної молодості і вдячних учнів, а студентам – світлих думок і чистих сердець, готових сприймати та втілювати в життя мудрість наставників!
Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення, здійснення мрій і задумів.

З повагою,
Начальник управління освіти, науки та молоді
Херсонської обласної державної адміністрації                        Євген Криницький

Шановні друзі!

Херсонській філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова 50 років! За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень. Проте від покоління до покоління передавалася естафета педагогічної творчості та  наукового пошуку. Відзначення ювілейної дати навчального закладу – це глибокий аналіз пройденого шляху, а найголовніше – визначення нових напрямів підготовки студентської молоді, фахівців.
Висловлюю глибоку повагу та із задоволенням вітаю весь колектив університету з визначним ювілеєм!
У цей святковий день бажаємо молодості душі, твердості духу, нестримності у науковому пошуку, завзяття у справі ви- ховання молоді, далекоглядності у задумах, нових перемог і вагомих здобутків. Плідних вам успіхів на ниві вищої освіти, міцного здоров'я, щастя, радості та добра. Хай у вашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера. Сердечно бажаю вам щасливих доріг, оптимізму і віри, здійснення усіх планів, намірів та сподівань, здоров'я та удачі, плідної і творчої праці в ім'я розквіту України! Нехай і надалі ваша праця приносить користь рідному краю, щедро розкриваються перед вами таємниці науки!

Голова Олешківської міської ради           Дмитро Воронов

   Шановний Анатолію Вадимовичу!

  Щиро вітаємо професорсько-викладацький склад, співробітників, студентів та Вас особисто з 50-річчям від дня заснування Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Цей ювілей ще одна приємна нагода відзначити гідний внесок навчального закладу в виконанні важливої справи виховання молоді і підготовки висококваліфікованих спеціалістів суднобудівної промисловості.
    Бажаємо здоров’я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні, та подальшої плідної співпраці в організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед студентської молоді.

З повагою,
начальник Херсонського обласного відділення      
комітету з фізичного виховання та спорту                                     Ю.Б. Кан

 

ТАВРІЙСКИЙ ФОРПОСТ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ МОРЯ

Славнозвісна Херсонська філія, без усілякого сумніву, відома своїми економічними науковою та освітньою школами. Вірою і правдою служили її беззаперечні лідери суднобудівним заводам, що розкинули інжинірингові та виробничі підрозділи берегами могутнього Дніпра. Між тим, це не завадило їм точно і своєчасно оцінити метаморфози, які відбуваються у вітчизняній індустрії.
Впевнено підхопивши конструктивну ініціативу своїх колег із міста над Бугом, вони обрали курс на формування професійних компетенцій фахівців, яких конче потребують підприємства морського господарського комплексу. Йдеться про тих, хто належить до широкого кола видів діяльності, покликаних створювати комфортні умови (і не лише матеріальні) для життя людей, використовуючи для цього різноманітні ресурси Світового океану: біологічні, сировинні, енергетичні, рекреаційні.
Про те, наскільки своєчасною була зміна вектору академічного розвитку, свідчить усе зростаючі масштаби економіки моря. В одному лише Європейському Союзі нею охоплено понад 5,4 млн. осіб. Своєю наполегливою, висококваліфікованою працею створюють вони щорічно валову додану вартість, яка перевищує 500 млрд. євро. До 2020 р. занятість тут збільшиться ще на 1,6 млн. осіб., а додана вартість сягне 600 млрд. євро. Авторитетні представники експертного середовища переконані, що у 500-кілометровій прибережній зоні сконцентровано більш ніж 75 % промислового потенціалу та населення планети. Три мільярди землян заробляє на життя завдяки прямим або опосередкованим зв'язкам із Світовім океаном.
Чи можна було пройти повз цих реалій з заплющеними очима, проігнорувати їх? Звичайно ні! Тож не дивно, що навчальні плани перевірених часом та нових освітніх програм збагатилися новими актуальними курсами. Завдяки цим інноваціям амбітні та креативні молоді люди набувають знань та вмінь, які визначають їхню виняткову конкурентну спроможність на регіональному, національному та міжнародному ринках праці.
І несуть вони крізь час та державні кордони багатьох країн світу добру звістку про викладачів Херсонської філії, які словом і ділом стверджують авторитет єдиного у нашій державі, по-справжньому Національного університету кораблебудування імені адмірала Степана Йосиповича Макарова. А разом з тим і його таврійського форпосту, який вважають вони, і не без підстав, своєю Альма Матер.
Так є і, впевнений, - буде ще довгі та щасливі роки!

З 50-річчям вас, шановні колеги!

Декан Факультету економіки моря НУК, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії економічних наук України, член правління Спілки економістів України              Парсяк В.Н.

 Святкування в Обласному палаці молоді та студентів

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Історія