Реєстрація
знаменник
Карта сайту
 

Культурно-організаційні заходи щодо студентського життя, які плануються у ХННІ НУК, у поточному начальному році

 1. Участь у національно-патріотичних заходах з нагоди відзначення річниці незалежності України (серпень.).
 2. Зустрічі з відомими та цікавими людьми міста, присвячені 244-їй річниці міста Херсона  та 55-річчю Херсонськго ННІ НУК(вересень, 2022 р.).
 3. Участь студентів у заходах присвячених закінченню Другої світової війни (вересень).
 4. Участь студентів у  міжрегіональній школі студентського самоврядування (вересень)
 5. Проведення конкурсу «Кращий студент Національного університету кораблебудування» (листопад).
 6. Проведення конкурсу самодіяльності "Студентський дебют" серед факультетів ХННІ НУК імені адмірала Макарова (листопад). 
 7. Участь команди КВК Херсонського навчально-наукового інституту НУК "Екстрем" у фінальній грі команд КВК на кубок ректора НУК у м. Миколаєві (квітень).
 8. Участь студентів у навчанні чергового потоку Регіональної школи лідерства при Херсонській обласній державній адміністрації (травень).
 9. Участь у  святкових вечорах, присвячених "Дню святого Валентина" та "Дню 8-го Березня" (лютий-березень).
 10. Участь студентів у розважальній шоу-програми "Містер Університет" серед студентів (квітень).
 11. Участь студентів у семінарах-тренінгах управління молоді та спорту Херсонської міської ради «Молода сім'я – як налагодити паритет», «Здоров’я» (квітень).
 12. Участь  у заходах щодо вшанування подвигу партизан і підпідпільників у період Великої Вітчизняної війни (протягом року).
 13. Участь студентів у святкових заходах з нагоди річниці Перемоги у Другій Світовій війні (травень).
 14. Участь студентів у щорічному Всеукраїнському молодіжному мульти-фестивалі "Студентська республіка" (червень, серпень).
 15. Участь у заходах щодо підвищення рівня інформованості студентів щодо загрози СНІДу, шкідливості тютюнопаління, пияцтва, небезпеки вживання наркотичних засобів (протягом року).
 16. Участь у проведенні тематичних занять, лекцій, "круглих столів", брейн – рингів, дебатів, присвячених висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу у сучасному світ в рамках Дня Європи (протягом року).
 17. Участь у заходах та конкурсах під керівництвом Херсонської міської громадської організації "Розвиток" (протягом року).
 18. Випуск студентської газети "Студдень" (протягом року).
 19. Участь представників студентського парламенту ХННІНУК у Всеукраїнських пленерах Української асоціації студентського самоврядування (протягом року).
 20. Участь студентів ХННІ у роботі Херсонського міського об’єднання з охорони громадського порядку і державного кордону "Правопорядок" (протягом року).
 21. Участь студентів у суспільно-корисній праці, проведення суботників щодо приведення у порядок прилеглої території (протягом року).
 22. Підтримка студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у питаннях навчання, мешкання, дозвілля (протягом року).
 23. Участь у благодійних акціях по допомозі дітям-сиротам, тяжкохворим дітям, дітям з дитячих інтернатів (протягом року).